Technika

Kvalitní technické vybavení je základním předpokladem profesionálního a efektivního zvládnutí našich výškových prací. Používáme techniku, která se nám za léta výškových prací osvědčila nejen účelností, ale také vysokým výkonem, kvalitou a spolehlivostí.

Visíme kvalitně

Lešení

Muž na lešení

S našim mobilním lešením pracujeme ve výšce až 15 metrů, což nám umožňuje provádět práce i tam, kde nelze použít horolezeckou techniku, či vysokozdvižné plošiny.

Disponujeme třemi různými typy lešení včetně speciálně vyvinutého lešení pro úzké profily s dosahem až 14,5 m. Dostaneme se tak vysoko do úzkých míst, kam nelze postavit lešení se standardní šířkou.

Vysokozdvižné plošiny

Vysokozdvižná plošina

Používáme širokou škálu vysokozdvižných plošin. Díky plošinám dokážeme operativně a rychle vykonávat výškové práce tam, kde je omezený čas pro zábor pracovního prostoru, nebo není místo postavit lešení. Vysokozdvižné plošiny na místo výkonu výškových prací dopravujeme vlastní technikou.

Horolezecké vybavení

Horolezecké vybavení

Zásadně pracujeme s tím nejlepším technickým a materiálním vybavením. Při práci ve výškách se nám osvědčilo kvalitní horolezecké vybavení renomovaných značek SINGING ROCK, Rock Empire, LANEX, Petzl a dalších.

PuraQleen

Systém PuraQleen

Velkoplošné skleněné povrchy čistíme vysoce efektivně a bezpečně. Technika PuraQleen je ideálním řešením pro čištění velkých exteriérových ploch. S čistícím systém PuraQleen dosáhneme ze země na budovu až do výšky čtvrtého nadzemního podlaží.

Mytí systémem PuraQleen

Čištění tlakovou vodou

Horolezci čistí plášť budovy tlakovou vodou

Pro mytí fasád a žaluzií používáme osvědčenou a efektivní techniku s využitím wapkovacích strojů.

Nejefektivnější způsob čištění venkovních žaluzií je tlakem vody. Odborně, kvalitně a šetrně vyčistíme žaluzie všech typů. Pro zkvalitnění našich služeb jsme také rozšířili možnost mytí žaluzií o mytí za použití aktivní pěny a následného voskování.

Velkokapacitní nákladní přívěs

Přívěs naložený dřevem

Sklápěcí nákladní přívěs pojme až 8 m3 zahradního, nebo stavebního odpadu, který odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

Profesionální nářadí

Disponujeme kompletní sadou aku nářadí HILTI pro různé typy použití od šroubováků až po bourací kladiva, ručním nářadím pro obrábění kovu i dřeva, či broušení dřevěných prvků.

Logo HILTI

Dále máme v našem technickém zázemí motorové pily STIHL různých výkonností a velikostí od jednoruční pily až po pilu s lištou délky 1 m.

Logo STIHL
Nářadí Hilti