Služby

Naše služby zahrnují široké spektrum činností od běžných výškových prací až po jednorázové akce ušité na míru zákazníka. Nenašli jste tady řešení svého speciálního požadavku? Nevadí, kontaktujte nás přímo. Konzultace jsou zdarma.

Pověsíme se pro vás

  • Mytí oken ze země i ve výškách
  • Mytí velkoplošných skleněných ploch
  • Mytí obkladových stěn
  • Čištění žaluzií tlakem vody
  • Čištění rýn a okapů
  • Chemické čištění fasád
  • Údržba věrných elektráren
  • Nátěry okapů a klempířských prvků
  • Nátěry fasád a střech
  • Opravy panelových spár

Kontaktujte nás

Naše služby

Mytí budov

Horolezci myjí okna

Největší zkušenost máme s mytím oken, velkoplošných skleněných ploch a obkladových stěn.

Mycí práce jsou nejžádanější služby a poskytujeme je od našich začátků. S mytím skleněných ploch a obkladů máme bohaté zkušenosti a umíme ji provést rychle a v nejvyšší kvalitě.

Používáme lana, tyče, vlastní mobilní lešení a pokud je třeba také plošiny. Pro mytí fasád a žaluzií používáme osvědčenou a efektivní wapkovací a další techniku.

Mytí oken a fasád PuraQleenem

Muži čistí okna ve 4. podlaží

Velkoplošné skleněné povrchy čistíme vysoce efektivně a bezpečně.

S čistícím systém PuraQleen dosáhneme ze země na budovu až do výšky čtvrtého nadzemního podlaží.

Čištění žaluzií tlakem vody

Horolezkyně myje žaluzie

Nejefektivnější způsob čištění venkovních žaluzií je tlakem vody.

Odborně, kvalitně a šetrně vyčistíme žaluzie všech typů. Pro zkvalitnění našich služeb jsme také rozšířili možnost mytí žaluzií o mytí za použití aktivní pěny a následného voskování.

Čištění rýn a okapů

Muž čistí okap

Hladce zvládáme čištění ucpaných okapových rýn a klempířských prvků stejně jako jejich montáž, nebo nutné opravy. Čistíme rychle, precizně a efektivně.

Nechte si prohlédnout a vyčistit okapy a rýny dříve, než vás zaskočí první průtrž mračen.

Chemické čištění fasád

Muž na vysokozdvižné plošntě

K chemickému čištění fasád přistupujeme individuálně podle typu fasády a druhu znečištění. Pro vyčištění fasád využíváme sadu chemických čističů v kombinaci se saponáty a fungicidními postřiky. Za pomocí vysokotlakých strojů následně povrch čistíme a dle přání klienta také impregnujeme.

Údržba větrných elektráren

Horolezec na vrtuli

Na první pohled se zdá, že větrné elektrárny jen tak vyrábí elektřinu. Jako každé technické zařízení vyžadují pravidelné opravy a zjišťování stavu povrchů lopatek.

Větrné elektrárny jsou obvykle umístěny v místech, která jsou vystavena náporu nepříznivých povětrnostních vlivů. Ale i v takových podmínkách kvalitně odvádíme naše výškové práce.

Nátěry

Natěr fasády

Provádíme nátěry okapů, klempířských prvků, fasád a střech.

S nátěry máme velmi dobré dlouholeté zkušenosti. Používáme výhradně vyzkoušené a pro daný účel vhodné nátěrové hmoty prvotřídní kvality.

Opravy panelových spár

Horolezec natírá spáru mezi panely

Opravy dilatačních spár na panelových domech jsou naší specialitou. Pomocí horolezecké techniky, mobilního lešení, či vysokozdvižných plošin se dostaneme do všech míst na vnější straně panelového domu, které potřebují opravit.

Demolice a bourací práce

Dva muži bourají komín

Tam, kde není možné z důvodu bezpečnosti, či nedostatku prostoru pro demolici použít těžkou techniku, nebo pyrotechniku, nastupují Výškové práce Ostrava.

Zimní výškové práce

Odstranění rampouchů

V zimě vám pomůžeme při odstranění ledu z okapů a rýn a odstranění sněhu ze střechy.

Vaši budovu zbavíme těžkého sněhu, který ji neúměrně zatěžuje a z její střechy a okapů odstraníme nebezpečné rampouchy.

Rizikové kácení stromů

Horolezec ořezává strom

Arboristické práce ve výškách děláme všude tam, kde nelze provést běžné kácení ze země. Ke kácení stromů a zdravotnímu ořezu stromů používáme horolezeckou techniku nebo vysokozdvižné plošiny.

Použité vybavení a technika nám zajišťuje vysokou provozní bezpečnost i ve ztížených podmínkách korun vysokých stromů.

Úprava zeleně a sanace svahů

Sanace svahu

Postaráme se o vaši okrasnou zeleň, odborně ji ošetříme, zbavíme ji nežádoucích plevelů a zajistíme její zdravý a hezký vzhled. Likvidujeme nežádoucí bujnou vegetaci i ve svazích.

Zvládneme i sanaci svahů v příčném terénu a provádíme vhodné úpravy proti sesuvům půdy.

Montáž velkoplošných bannerů

Montáž banneru

Provádíme montáže a demontáže velkoplošných reklamních bannerů na fasádách domů a dále také různé technologické průmyslové celky ve výškách. Instalujeme systémy proti ptactvu na fasádách, trámech, podhledech, balkonech, ve větracích systémech a jinde.

Systémy proti ptactvu

Systém proti ptactvu

Montujeme systémy zabraňující přístup ptactvu do nežádoucích míst. Tj. všude tam, kde ptáci způsobují škody na fasádách, trámech, podhledech, balkonech, ve větracích systémech a jinde.

Klempířské a pokrývačské práce

Tři muži opravují střechu

Podílíme se na kompletních rekonstrukcích a pokládkách nových střech. Provádíme klempířské opravy různých střešních prvků.

Jsme pro individuální přístup

Profese výškového specialisty vyžaduje individuální přístup. Vaší poptávku zpracujeme podle konkrétních specifik a připravíme cenovou nabídku přímo na míru.

Zavolejte nám. My si s Vámi velmi rádi domluvíme osobní schůzku a přijedeme za Vámi. Společně dohodneme vyhovující podmínky, sjednáme termíny a převezmeme místo výkonu naší práce.

Kontaktujte nás

Tři horolezci sedí na komíně