Obnova nátěrů rekreační chaty

28. 8. 2015

Obnova nátěrů rekreační chaty Místo: Kroměříž, srpen 2015 Vedoucí pracovník: Tereza Červenková Za pomoci horolezecké techniky a mobilního lešení byla provedena rekonstrukce nátěrů dřevěných prvků fasády včetně následného mytí oken na objektu rekreační chaty.

více

Městský úřad Hlučín

19. 4. 2015

Městský úřad Hlučín Místo: Ostrava, březen 2015 Vedoucí pracovník: Ing. Michal Bečička Za pomoci horolezecké techniky a mobilního lešení byla provedena rekonstrukce nátěrů dřevěných prvků fasády včetně následného mytí oken a žaluzií administrativní budovy městského úřadu v Hlučíně.
Hlučín městský úrad- obnova nátěrů dřevěných prvků fasády ve výšce

Hlučín městský úrad- obnova nátěrů dřevěných prvků fasády ve výšce

Demontáž slunolamů za pomocí horolezecké techniky

Demontáž slunolamů za pomocí horolezecké techniky

více

Rezidence Terronská a C. de Gaulla

19. 10. 2014

Na bytovém komplexu bylo provedeno kompletní obroušení a natření dřevěných prvků fasády, okenních rámů, slunečních clon a teras společně s mytím venkovních oken a mytí společných schodišťových oken prováděných pravidelně dvakrát ročně od roku 2012 za pomocí horolezecké techniky.

více

Viessmann s.r.o. Chrášťany

20. 4. 2014

Viessmann s.r.o. Chrášťany

Místo: Praha, Duben 2014
Vedoucí pracovník: Tomáš Jech

Za pomocí horolezecké techniky a mobilního lešení bylo provedeno očištění povrchu a následné přelakování povrchu podhledů na komplexu administrativních a technických budov na centrále společnosti Viessmann v Chrášťanech.

Obrus povrchu pro lakování

více

Obnova nátěrů podhledů

10. 4. 2013

Za pomocí horolezecké techniky a mobilního lešení proběhla oprava nátěrů podhledů včetně obrusu starých vrstev a oprav degradovaných částí dřevěných podhledů.

více

Rezidence Terronská a C. de Gaulla

30. 11. 2012

Rezidence Terronská a C. de Gaulla Místo: Praha, Září- Listopad 2012 Vedoucí pracovník: Jakub Šablatura Na bytovém komplexu bylo provedeno kompletní obroušení a natření dřevěných prvků fasády, okenních rámů, slunečních clon a teras společně s mytím venkovních oken a mytí společných schodišťových oken za pomocí horolezecké techniky.

více

Bytové družstvo Majdalenky

1. 9. 2010

Bytové družstvo Majdalenky Místo: Brno, Červenec, Srpen 2010 Vedoucí pracovník: Jakub Šablatura Na sídlištním komplexu panelových domů v Brně-Lesné na ulici Majdalenky byl proveden nátěr fasády ve výškách za pomocí horolezecké techniky.

více