The Orchard Ostrava

20. 3. 2021

The Orchard Ostrava

Místo: Ostrava, Březen 2021

Vedoucí pracovník: Ing. Jakub Šablatura

Opět jsme využili naší horolezecké techniky a umyli okna a žaluzie výškových budov, nám již dobře známého, administrativního centra v Ostravě.

více

Údržba hlavního nádraží Praha

13. 11. 2019

Údržba hlavního nádraží Praha Od roku 2019 provádíme pravidelnou údržbu vlakových nádraží v Praze (Holešovice, Smíchov, Hlavní nádraží) a Poděbradech. Především jde o mytí oken a instalace a údržbu systému proti ptactvu a jejich čištění. Ale opravujeme také elektroinstalace, či odstraňujeme graffity z fasády.

více

Chemické mytí fasády

18. 10. 2019

Chemické mytí fasády

Provedli jsme chemické mytí fasády za použití tlakové vody a dále nástřik fungicidním roztokem na fasádu na bytovém objektu na adrese Hrdlořezská v Praze. Proběhlo mytí oken a skleněných zábradlí za pomoci systému PuraQleen a tlakové čištění fasády za použití teleskopických plošin.

více

Mytí systémem PuraQleen

6. 1. 2018

Za pomoci nově zakoupeného stroje PuraQleen od jara 2016 provádíme mytí skleněných ploch, oken, fasád a žaluzií. Systém PuraQleen nám umožňuje lépe reagovat na poptávku našich klientů.

S dosahem až 15 metrů je systém PuraQleen schopen umýt plochy i ve čtvrtém nadzemním podlaží.

více

Tieto Ostrava

3. 4. 2017

Za pomocí horolezecké techniky, teleskopických tyčí a systému PuraQleen proběhlo mytí administrativní budovy Tieto v Ostravě včetně mytí žaluzií tlakovou vodou.

více

Chemické mytí fasády a oken na pile M&M Holz Paskov

19. 11. 2016

Chemické mytí fasády a oken na pile M&M Holz Paskov Místo: Paskov,listopad 2016 Vedoucí pracovník: Jan Hruška Za pomoci horolezecké techniky a kloubové plošiny bylo provedeno chemické mytí silně znečištěných oken a fasády technické budovy závodu na zpracování dřeva v Paskově.fasada pred chemickym mytimfasada po chemickem myti

více

Mytí administrativní centrály ČP a Generali

5. 7. 2016

Mytí administrativní centrály ČP a Generali Místo: Praha,červen 2016 Vedoucí pracovník: Ing. Jakub Šablatura Za pomoci horolezecké techniky bylo provedeno opakované mytí oken a žaluzií výškových budov administrativního centra v Praze včetně mytí onteriérových šachet výtahů a prosklených atrií myti CP Praha. myti oken z lana

více

ČVUT Praha

6. 3. 2016

Za pomocí horolezecké techniky a teleskopických tyčí proběhlo mytí vnitřní strany světlíků budovy architektury ČVUT v Praze na ulici Thákurova.

více

BEA Olomouc

27. 5. 2015

BEA Olomouc Místo: Olomouc, Květen 2015 Vedoucí pracovník: Samuel Krampera Za pomoci horolezecké techniky bylo provedeno mytí oken, fasády a žaluzií výškových budov vzdělávacího a kongresového centra v Olomouci.
Mytí oken za pomocí horolezecké techniky BEA Olomouc

Mytí oken za pomocí horolezecké techniky BEA Olomouc

více

The Orchard Ostrava

3. 11. 2014

The Orchard Ostrava Místo: Ostrava, Květen a Říjen 2014 Vedoucí pracovník: Ing. Jakub Šablatura Za pomoci horolezecké techniky bylo provedeno opakované mytí oken a žaluzií výškových budov administrativního centra v Ostravě. mytí tlakovou vodou

více