Ořez a kácení stromů Ostrava

20. 4. 2017

Provedením rizikového pokácení vzrostlého javorů a kompletní prořez a redukce dubu za pomocí spouštění částí stromů po lanech z důvodu malého manipulačního prostoru způsobeného dráty elektrického vedení a ploty.

více

Tieto Ostrava

3. 4. 2017

Za pomocí horolezecké techniky, teleskopických tyčí a systému Puraqleen proběhlo mytí administrativní budovy Tieto včetně mytí žaluzií tlakovou vodou v Ostravě

více

ČVUT Praha

6. 3. 2016

Za pomocí horolezecké techniky a teleskopických tyčí proběhlo mytí vnitřní strany světlíků budovy architektury ČVUT v Praze na ulici Thákurova.

více

DHL Ostrava

2. 11. 2014

Za pomocí horolezecké techniky a teleskopických tyčí proběhlo mytí objektu DHL v Ostravě na ulici Nádražní.

více

Rezidence Terronská a C. de Gaulla

19. 10. 2014

Na bytovém komplexu bylo provedeno kompletní obroušení a natření dřevěných prvků fasády, okenních rámů, slunečních clon a teras společně s mytím venkovních oken a mytí společných schodišťových oken prováděných pravidelně dvakrát ročně od roku 2012 za pomocí horolezecké techniky.

více

Promet Real Ostrava

1. 6. 2014

Za pomocí horolezecké techniky a teleskopických tyčí proběhlo mytí objektů společně s oživováním hlinikových lišt oken společnosti Promet Real v Ostravě.

více

Obnova nátěrů podhledů

10. 4. 2013

Za pomocí horolezecké techniky a mobilního lešení proběhla oprava nátěrů podhledů včetně obrusu starých vrstev a oprav degradovaných částí dřevěných podhledů.

více