The Orchard Ostrava

20. 3. 2021

The Orchard Ostrava

Místo: Ostrava, Březen 2021

Vedoucí pracovník: Ing. Jakub Šablatura

Opět jsme využili naší horolezecké techniky a umyli okna a žaluzie výškových budov, nám již dobře známého, administrativního centra v Ostravě.

více

Demolice 80metrového komínu Lazy

22. 12. 2020

Demolice 80metrového komínu Lazy

Po dvouleté odmlce jsme si opět připomenuli, jak je náročné ručně zdemolovat osmdesátimetrový komín. Byl to dlouhý a fyzicky hodně náročný úkol s dobrým koncem.
Výškové práce Ostrava – demolice komínu

více

Rekonstrukce nádraží Havířov

10. 8. 2020

Rekonstrukce nádraží Havířov   V červenci jsme pro firmu OHL, ŽS provedli demontáže ocelových a skleněných konstrukcí na akci rekonstrukce vlakového nádraží Havířov v rozsahu jižní a severní stěny odbavovací haly.

více

Údržba hlavního nádraží Praha

13. 11. 2019

Údržba hlavního nádraží Praha Od roku 2019 provádíme pravidelnou údržbu vlakových nádraží v Praze (Holešovice, Smíchov, Hlavní nádraží) a Poděbradech. Především jde o mytí oken a instalace a údržbu systému proti ptactvu a jejich čištění. Ale opravujeme také elektroinstalace, či odstraňujeme graffity z fasády.

více

Chemické mytí fasády

18. 10. 2019

Chemické mytí fasády

Provedli jsme chemické mytí fasády za použití tlakové vody a dále nástřik fungicidním roztokem na fasádu na bytovém objektu na adrese Hrdlořezská v Praze. Proběhlo mytí oken a skleněných zábradlí za pomoci systému PuraQleen a tlakové čištění fasády za použití teleskopických plošin.

více

Mytí systémem PuraQleen

6. 1. 2018

Za pomoci nově zakoupeného stroje PuraQleen od jara 2016 provádíme mytí skleněných ploch, oken, fasád a žaluzií. Systém PuraQleen nám umožňuje lépe reagovat na poptávku našich klientů.

S dosahem až 15 metrů je systém PuraQleen schopen umýt plochy i ve čtvrtém nadzemním podlaží.

více

Ořez a kácení stromů Ostrava

20. 4. 2017

Provedením rizikového pokácení vzrostlého javorů a kompletní prořez a redukce dubu za pomocí spouštění částí stromů po lanech z důvodu malého manipulačního prostoru způsobeného dráty elektrického vedení a ploty.

více

Tieto Ostrava

3. 4. 2017

Za pomocí horolezecké techniky, teleskopických tyčí a systému PuraQleen proběhlo mytí administrativní budovy Tieto v Ostravě včetně mytí žaluzií tlakovou vodou.

více