O nás

Naší hlavní specializací ve výškových prácích je mytí oken a fasád. Výškové práce provádíme od roku 2008.

Pole působnosti

Činnost je hlavně prováděna v Praze, Brně a Ostravě. Po domluvě je možnost provedení práce po celém území ČR případně i v ostatních evropských státech. Pokud máte zájem neváhejte nás kontaktovat.

Bezpečnost práce ve výškách

Spolupracujeme externě se 7 vyškolenými výškovými specialisty. Tito horolezci vlastní osvědčení o provádění výškových prací a disponují vysokou profesní zkušeností a zručností.

Organizace činnosti

Za prioritu při provádění činnosti považujeme kromě nejvyšší kvality také nejkratší možný termín realizace – provádíme práci v režimu nonstop včetně sobot, nedělí a nocí. Klademe důraz na dodržení hranic prostoru vymezeného pro realizaci zakázek a udržování pořádku po celou dobu uskutečnění. Snažíme se o minimální rušení provozu při provádění jednotlivých úkonů. Práce jsou organizovány do plynulého postupu a procesu. Konkrétní postup činnosti respektuje realizovatelná přání zákazníka.

Technické a materiální vybavení

Pro zabezpečení činnosti disponujeme odpovídajícím materiálním a technickým vybavením. Používáme zásadně prověřené výrobky vysoké kvality značky SINGING ROCK, ROCK EMPIRE, LANEX, PETZL a pod.