O nás

Visíme pro vás už od roku 2009

Jsme tým zkušených horolezců, kteří denně využívají své obratnosti a schopnosti bezpečně se pohybovat ve výškách. Pracujeme ve výškách, kam se běžný smrtelník neodváží.

Ing. Jakub Šablatura
zakladatel firmy Výškové práce Ostrava

Jakub Šablatura

Už jako malého kluka mě přitahovaly skály. Lákalo mě zdolávat skalní vrcholy, šplhat na ně a následně se z nich spouštět dolů po laně. Jako student stavební fakulty ČVUT v Praze jsem hledal vhodný přivýdělek a tak jsem si ke studiu výpočtů pevnosti mostních konstrukcí vybral čištění a údržbu výškových budov pochopitelně ve visu na laně. Párkrát jsem se zhoupnul a bylo rozhodnuto. Tolik vysokých prosklených budov a tak málo odvážných, kteří se nebojí spustit na laně, aby provedli potřebnou údržbu.

V roce 2009 jsem proto založil vlastní firmu Výškové práce Ostrava. Díky sehranému a spolehlivému týmu profíků se dnes naše pole působnosti rozšířilo tak, že umíme vyhovět široké škále požadavků našich zákazníků.

Služby

Pracovně visíme hlavně v Praze, Brně a Ostravě, ale po domluvě se za vámi rádi přijedeme pověsit kamkoliv v České republice. Dokážeme se přizpůsobit vašim pracovním podmínkám a různému pracovnímu prostředí díky našemu technickému vybavení, které vlastníme.

Jsme adaptabilní a dokážeme pro vás najít to nejvhodnější řešení. Konzultace k vaší poptávce vám poskytneme zdarma.

Zeptejte se, za to nic nedáte.

Kontaktujte nás

Bezpečnost práce ve výškách

Jsme vyškolení specialisté pro práci ve výškách a dbáme na bezpečnost. Na stěně nám visí osvědčení pro výškové práce. Vládneme vysokou profesní zkušeností a zručností.

Na čem si zakládáme

Přání zákazníka plníme plynule a bez zádrhelů.

Na prvním místě je u nás nejvyšší kvalita a nejkratší možný termín díla. Pracujeme nonstop. Soboty, neděle ani noc nás nezastaví.

Klademe důraz na dodržení vymezeného pracovního prostoru a při jednotlivých pracovních úkonech co nejméně narušujeme běžný provoz. Samozřejmostí je pořádek po celou dobu výškových prací.

Vybavení nás podrží

Zásadně pracujeme s tím nejlepším technickým a materiálním vybavením. Při práci ve výškách se nám osvědčilo kvalitní vybavení renomovaných značek SINGING ROCK, Rock Empire, LANEX, Petzl a dalších.

Logo Singing RockLogo Rock EmpireLogo LanexLogo Petzl

Kvalitní horolezecké vybavení renomovaných značek můžete u nás výhodně nakoupit za velkoobchodní ceny i vy.

Horolezecké vybavení

Horolezci hledí vzhůru